Szkoła gotowania

Jeśli nie umiesz gotować, a chciałbyś się nauczyć, to szkoła gotowania jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Na kurs gotowania mogą zapisać się nie tylko dorośli, ale i dzieci. W oferowanych kursach znajdują się oferty indywidualne oraz propozycje dla firm. Dzięki kameralnej atmosferze uczestnik, który zapisze się na kurs w szkole gotowania, będzie miał zapewnioną opiekę kucharza. Za sprawą kursu poznasz podstawy zdrowego żywienia, ale i zgłębisz tajniki powstawania pysznych dań. Swoimi umiejętnościami zaskoczysz znajomych i rodzinę. Wszystko to w atmosferze świetnej zabawy i możliwości poznania nowych ludzi.
Zapisy na kurs przyjmowane są drogą elektroniczną oraz telefonicznie. W cenie kursu otrzymujesz produkty, napoje, przepisy sprzęty kuchenne, fartuchy oraz opiekę kucharza.

Kurs jest również dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną zapoznać się ze sposobami oszczędnego gotowania i zarządzania firmą gastronomiczną. Idealne dla szefów kuchni, właścicieli gastronomii czy managerów. W ofercie dostępny jest również pakiet eko-gastronomii. Jeśli sam nie chcesz udać się na kurs, ale masz znajomego, który pasjonuje się gotowaniem, możesz zakupić voucher dla niego.

Pośród licznych kursów znajdziesz zapewne coś dla siebie, możesz bowiem nauczyć się przyrządzania deserów, ryb, warzyw, mięsa czy owoców morza. Dostępne są kursy kilku dniowe oraz z podziałem na pojedyncze lekcje. Możesz wybrać również kuchnię tematyczną: włoską, hiszpańską,śródziemnomorską, a nawet polską. W ofercie szkół gotowania coraz częściej pojawiają się także kursy baristyczne.